loader

Приклад розробленої системи доставки контенту

Мета проекту

Метою проекту було створення системи, де користувачі можуть реєструватися, купувати платні підписки та отримувати сповіщення про біржові котирування. Користувачі повинні мати можливість обирати, як саме вони хочуть отримувати сповіщення: поштою, SMS або повідомленням у Telegram-боті.

У цьому проекті основні зусилля були витрачені на розробку механізму доставки. Тому замість того, щоб створювати унікальний дизайн, ми купили дві готові HTML-теми, одну для сайту, а іншу для особистого кабінету користувача. Адмін панель була створена за допомогою пакета Sonata Admin Bundle і не зазнала жодних змін з точки зору дизайну.

Функціональність сайту

Головна сторінка

На головній сторінці відображається основна інформація про проект, ціни, надіслані повідомлення та їх успішність.

Ціни

В адмін панелі можна налаштувати ціни на пакети послуг. Ця інформація автоматично відображається на окремій сторінці. Також інформація про ціни використовується при оплаті послуг.

Реєстрація та вхід

Користувачі можуть зареєструватися в системі та увійти до свого особистого кабінету

Особистий кабінет

Головна сторінка кабінету

На головній сторінці особистого кабінету відображається основна інформація про налаштування. Також користувач може знайти інформацію про свою підписку.

Редагування особистої інформації

Користувачі також можуть редагувати інформацію свого профілю, завантажувати аватарку та змінювати тип сповіщень.

Сигнали

Через свій особистий кабінет користувачі також можуть отримати доступ до списку сповіщень і вивантажити їх у форматі Excel.

Список транзакцій

Користувачі також можуть переглядати всі свої транзакції, статуси та суми.

Адмін панель

Керування інформацією

Основним модулем в адмінпанелі є модуль управління повідомленнями, що надсилаються користувачам. Тут повідомлення відображаються різними кольорами залежно від їхнього статусу. Також є можливість редагувати ці повідомлення безпосередньо зі списку без входу на сторінку редагування.

Права доступу

Адмінпанель має кілька модулів, які дозволяють гнучко налаштовувати права доступу до різних частин самої адмін панелі. Адміністратор може додати багато груп доступу з різними налаштуваннями, а також додавати користувачів до груп.

Переклади для сайту

Існує також окремий модуль з усіма текстами, що відображаються на сайті. Адміністратори можуть самостійно керувати перекладами та редагувати контент без залучення розробника.

Висновки

Цей проект був розроблений повністю “з нуля” відповідно до потреб клієнта. Використання будь-якої CMS було б надмірним і призвело б до того, що значну частину внутрішніх модулів CMS довелося б видалити та переписати.

Цей проект є гарним прикладом того, коли розробка проекту "з нуля" без використання CMS дійсно ефективна.

Якщо вам сподобався цей проект і наша робота в цілому, ви можете звернутися до нас із власним проектом. Для цього скористайтеся формою зворотного зв'язку або сторінкою "Контакти" для інших способів зв'язку.

Більше інформації

Якщо у вас виникли питання щодо вибору CMS або розробки "з нуля", ви можете ознайомитися зі статтею, в якій ми відповідаємо на це та інші питання.

Читати далi

Дякуємо! Ми Вам відповімо найближчим часов.
Введіть ваше імʼя
Введіть вашу пошту
Введіть ваш номер телефону
Введіть ваше запитання
TOP