loader

Послуга розробки ERP

Наша компанія спеціалізується на розробці індивідуальних ERP систем. ERP система – це комплексне програмне рішення, що дозволяють організаціям автоматизувати та інтегрувати основні бізнес-процеси. такі як управління фінансами, людськими ресурсами, виробництвом, постачанням, продажами, маркетингом та іншими.

Що ми пропонуємо

Повний цикл розробки ERP-систем

 • Аналіз: Визначення потреб вашого бізнесу та формування технічного завдання.
 • Проектування системи: Створення архітектури ERP-системи та розробка технічної документації.
 • Розробка та інтеграція: Написання коду, інтеграція з уже існуючими системами у вашому бізнесі та тестування.
 • Впровадження та навчання: Допомога у налаштуванні системи  та написанні навчальних матеріалів для персоналу.
 • Підтримка та оновлення: Ми забезпечимо безперебійну роботи системи та технічну підтримку та регулярне оновлення за потребою.

Переваги ERP-систем

 • ERP-системи дозволяють компаніям ефективніше планувати та використовувати свої ресурси. Вони забезпечують повну видимість наявних ресурсів, допомагаючи уникнути простоїв та надлишків, що призводить до економії часу та коштів.
 • Автоматизація бізнес-процесів та інтеграція різних функцій у єдину систему дозволяє співробітникам швидше виконувати свої завдання. Це призводить до підвищення продуктивності та більш ефективного використання робочого часу.
 • ERP-системи надають інструменти для збору та аналізу даних у режимі реального часу. Це дозволяє керівництву отримувати актуальну інформацію та приймати обґрунтовані рішення, базуючись на точних даних.

Наші ERP-рішення допоможуть вам:

 • ERP-системи забезпечують комплексне управління фінансовими процесами, включаючи бухгалтерський облік, складання бюджетів, фінансовий аналіз та звітність.
 • Функції HR у ERP-системах включають управління кадровими даними, нарахування заробітної плати, облік робочого часу, планування навчання та розвитку працівників.
 • ERP-системи допомагають планувати та контролювати всі аспекти виробничого процесу, включаючи планування виробництва, управління матеріалами, контроль якості та облік виробничих витрат.
 • ERP-системи надають інструменти для управління запасами, що включають відстеження запасів, управління складом, замовлення постачання та контроль рівнів запасів.

     

Технології які ми використовуємо

Linux ubuntu server

Проект розміщено на віртуальному сервері Ubuntu 22.04. Використання віртуального сервера дозволяє повністю контролювати налаштування та "підганяти" сервер під наші потреби для найкращої продуктивності.

MySql

Використовується сама популярна база даних Mysql версії 8.0.

Symfony, PHP,JavaScript,Vue

Використовується найновіша версія PHP - 8.3 та найновіша LTS версія Symfony - 6.4.

Наші успішні проекти

ERP система для замивочно-ремонтного депо танк-контейнерів

Під час роботи над проектом було розроблено багато функціональних можливостей, які допомогли підвищити ефективність роботи компанії та залучити нових клієнтів. Система стала більш сучасною і тепер охоплює всі бізнес-процеси в електронному вигляді. Перевагою системи є те, що після впровадження кожного модуля зменшилася кількість паперового документообігу.

Більше про CRM системи читайте у нашому блозі

Допомога ERP/CRM для бізнесу

Розширення клієнтської бази, працівників та зростання кількості внутрішніх процесів – наслідки нормальної еволюції бізнесу. Проте настає момент, коли керувати всіма напрямками однаково якісно складно. Вчасно застосовані засоби допоможуть в автоматизації робочих процесів.

Читати далi
Що таке ERP

Бажання ефективно використовувати ресурси штовхає управлінців на пошуки перевірених та продуктивних рішень для планування роботи. Одним із способів удосконалення діяльності компанії є впровадження ERP систем. Разом ми дослідимо їх вплив на бізнес і дізнаємося чи доцільно використовувати одну із них саме вам.

Читати далi
ERP vs CRM

Ми живемо в час, коли кожен клієнт важливий для бізнесу. Конкуренція стає ще жорсткішою, що впливає на управління та методи ведення справи. Фірма, яка не бере до уваги сучасні рішення, просто приречена на провал. В епоху цифрових технологій компанія має кілька ефективних інструментів для досягнення цілей це CRM і ERP.

Читати далi

Питання та відповіді FAQ

Скільки коштує розробка ERP?
Чим розробка ERP краще за використанні існуючих рішень?
Якщо я хочу змінити ERP на власну, чи збережуться дані?
Які функції буде забезпечувати ERP?

Замовити ERP - систему

Дякуємо! Ми Вам відповімо найближчим часом.
Введіть ваше імʼя
Введіть вашу пошту
Введіть ваш номер телефону
Введіть ваше запитання
Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з розробки ERP-системи або замовити розробку ERP-системи під ваші бізнес-потреби, будь ласка, залиште заявку у формі зворотного зв'язку, і ми з вами зв'яжемося для обговорення вашого проекту.

TOP