loader

Послуга розробки CRM

Наша компанія спеціалізується на розробці індивідуальних CRM систем з управління клієнтською базою, які використовуються для обробки заявок від ваших клієнтів.Ми розуміємо, що кожен бізнес має свій ряд особливостей, тому ми пропонуємо персоналізовані рішення, які максимально відповідають вашим потребам.

Що ми пропонуємо

 • Створення CRM-системи з нуля, ми розробимо унікальні модулі та функціонал, що відповідають вашим вимогам.
 • Налаштування CRM-систем під потреби вашого бізнесу, включаючи адаптацію користувацьких інтерфейсів та робочих процесів.
 • З'єднання CRM з іншими системами та платформами, що ви використовуєте, наприклад маркетингові платформи, системи електронної комерції тощо
 • Постійна технічна підтримка, оновлення системи, виправлення помилок та вдосконалення функціоналу.


 


 

 

Процес роботи включає такі етапи:

 • Аналіз потреб: Ми проводимо детальний аналіз вашого бізнесу та вимог, щоб визначити, які функції будуть найкориснішими.
 • Проектування: На основі аналізу ми створюємо детальне технічне завдання та проект майбутньої CRM-системи.
 • Розробка: При створенні CRM-системи, використовуючи надійні технології.
 • Тестування: Проводимо детальне тестування перед запуском системи.
 • Впровадження: Інтеграція CRM у ваші бізнес-процеси та створення навчальних матеріалів для вашого  персоналу по роботі з новою системою.
 • Підтримка: Забезпечення постійної підтримки та обслуговування для безперебійної роботи CRM.


 


 

Наші CRM-рішення допоможуть вам:

 • Покращити управління взаємовідносинами з клієнтами: Збирайте та аналізуйте дані про клієнтів, щоб забезпечити персоналізований підхід та підвищити якість обслуговування клієнтів.
 • Автоматизувати бізнес-процеси: Зменшити рутинні завдання та зосередитися на стратегічних питаннях вашого бізнесу.
 • Підвищити ефективність команди: Забезпечити зручний доступ до необхідної інформації та інструментів для співробітників.
 • Забезпечити зростання продажів: Використовуйте дані для прийняття обґрунтованих рішень та підвищення конверсії.

Технології які ми використовуємо

Linux ubuntu server

Проект розміщено на віртуальному сервері Ubuntu 22.04. Використання віртуального сервера дозволяє повністю контролювати налаштування та "підганяти" сервер під наші потреби для найкращої продуктивності.

MySql

Використовується сама популярна база даних Mysql версії 8.0.

Symfony, PHP,JavaScript,Vue

Використовується найновіша версія PHP - 8.3 та найновіша LTS версія Symfony - 6.4.

Наші успішні проекти

CRM - система для школи вивчення іноземних мов

Розроблена CRM-система має на меті забезпечити краще керування відносинами з потенційними та поточними учнями. Вона дозволяє зберігати та структуризувати персональні дані учнів, їхні попередні курси, інтереси та історію комунікації. Також CRM допомагає школі автоматизувати процеси реєстрації на курси, процес оплати, планування занять та підвищує якість обслуговування.

Читати далi

CRM система для фінансової консалтингової компанії

В результаті цього проєкту ми розробили просту, але водночас дуже ефективну CRM-систему з урахуванням потреб компанії. Вона допомагає ефективно вести облік клієнтів та їх активів, зберігати їхні персональні дані, документацію, здійснювати аналіз даних, автоматизувати процес формування звітів та планування подій, а також забезпечує контроль за терміном дії контрактів, договорів тощо.

Читати далi

Система доставки контенту

Метою проекту було створення системи, де користувачі можуть реєструватися, купувати платні підписки та отримувати сповіщення про біржові котирування. Користувачі повинні мати можливість обирати, як саме вони хочуть отримувати сповіщення: поштою, SMS або повідомленням у Telegram-боті.

Читати далi

Більше про CRM системи читайте у нашому блозі

Види CRM: Які CRM системи існують

Для чого таке різноманіття CRM систем. Причини необхідності в різних видах даного ПЗ. Класифікація CRM за різними критеріями. Приклади ПЗ.

Читати далi
ERP vs CRM

ERP vs CRM – вибираємо програмний комплекс для бізнесу. Призначення кожної системи. Головні відмінності в комплексах ПЗ ERP, CRM. Критерії вибору програми.

Читати далi
Що таке CRM системи

CRM системи в сучасному бізнесі. Ефективний інструмент автоматизації бізнес-процесів. Переваги інтеграції CRM в компанію. Приклад роботи системи.

Читати далi

Питання та відповіді FAQ

Скільки коштує розробка CRM системи?
Як довго чекати розробку CRM системи?
Якому бізнесу потрібна CRM система?
Як правильно поставити завдання на розробку CRM?

Замовити CRM - систему

Дякуємо! Ми Вам відповімо найближчим часом.
Введіть ваше імʼя
Введіть вашу пошту
Введіть ваш номер телефону
Введіть ваше запитання
Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з розробки CRM-системи або замовити розробку CRM-системи під ваші бізнес-потреби, будь ласка, залиште заявку у формі зворотного зв'язку, і ми з вами зв'яжемося для обговорення вашого проекту. Також у нас є можливість придбати готові CRM-системи.

TOP