loader

Інформаційний сайт Aquamen

Проект Aquamen

Мета проекту та підготовка

Основною метою було створення інформаційного сайту для послуг буріння скважин під воду. Сайт повинен бути зрозумілим, лаконічним. Повинна бути зручна адмін панель для керування. Повинна бути можливість розширювати функціонал сайту.

Результат можна подивитися за посиланням https://aquamen.com.ua/

Під час першого обговорення проекту були затверджені головні цілі та основний план дій. На цьому етапі для CMS було обрано SULU CMS як просту та зручну систему для управління сайтом. Після цього було виконано дизайн та верстку сайту (неінтерактивні веб-сторінки), які були затверджені клієнтом. Далі була розроблена адмін панель, та сайт був наповнений контентом.

Після розробки пройшла фаза розгортання на сервері, прийомка клієнтом та запуск.

З моменту запуску у проекті вже було зроблено кілька значних функціональних покращень, додано нові сторінки та модулі. Також було додано пошукову оптимізацію.

Функціонал адмін панелі

Управління користувачами

Проект має зручний модуль для управління користувачами та їхнім доступом до різних частин адмін панелі. Можна додавати необмежену кількість користувачів, призначати їм різні групи доступу, наприклад, обмежувати доступ до певних сторінок або медіафайлів, обмежувати доступ до різних мовних версій.

Додаткові модулі

Одним з модулів, доданих до адмінпанелі, став модуль для управління зворотним зв'язком. До нього автоматично додаються всі повідомлення з сайту. У цьому модулі можна відстежувати, коли було надіслано повідомлення, ким, а також додаткову інформацію для опрацювання менеджером. Цей модуль не є базовим і був створений безпосередньо для проекту.

Управління основним контентом

Основним функціоналом адмін панелі зазвичай є управління сторінками. Для цього система управління контентом надає певний функціонал з коробки: управління сторінками, управління медіа, але все інше розробляється безпосередньо під потреби конкретного клієнта. Система має можливість додавання багатомовності з необмеженою кількістю мов.

Управління контентом сторінки

Управління вмістом однієї сторінки в цьому проекті здійснюється за допомогою окремих блоків, тобто кожна окрема частина сторінки - це, по суті, окремий блок. Блоки можна сортувати, приховувати або показувати з сайту, копіювати та багато іншого. Такий підхід не є необхідним для всіх інформаційних сайтів, гнучкість адмін панелі дозволяє розробляти підходи до редагування контенту відповідно до потреб конкретного клієнта.

Функціонал сайту

Шапка сайту

Сайт має зручне головне меню та меню послуг. Цими меню можна зручно керувати з адмін панелі.

Контактні дані, посилання на соціальні мережі - все це змінюється в одному місці без необхідності відображати на кожній сторінці.

Блоки

Завдяки гнучкості розробленої адмін панелі, було створено кілька десятків різних блоків, щоб максимально розширити функціональність для кінцевого користувача і дозволити йому створювати повністю унікальні за дизайном сторінки.

SEO - friendly

На сайті є файл sitemap.xml, який містить всі посилання на всі сторінки на різних мовах, доступних на сайті. Сайтмап генерується автоматично, тому вам не потрібно "звертатися до програміста" з проханням створити нову копію. Сайтмап автоматично включає або виключає сторінки, які були опубліковані або зняті з публікації.

Кожна сторінка може бути позначена як no-index, no-follow. Також є можливість модифікувати проект таким чином, щоб він максимально відповідав вашим потребам та планам ваших SEO-спеціалістів.

Функція нотифікації для Telegram-bot

Додали функцію (нотифікації) отримувати сповіщення через Telegram бота про нові заявки на сайті. Тепер адміністратор може отримувати миттєві повідомлення про нові запити безпосередньо в свій Telegram, що дозволяє бути завжди в курсі подій і швидко реагувати на них. Така система сповіщень підвищує швидкість та якість обслуговування клієнтів.

Результати

Результатом став швидкий, лаконічний веб-сайт з простою системою управління, що і було поставлено за мету на початку роботи

Наразі проект активно розвивається, додаються нові модулі та функціонал.

Якщо вам сподобався наш кейс, ви можете замовити подібний сайт

Розробка інформаційних сайтів

Ми допоможемо вам зробити ваш сайт таким же швидким і простим у використанні. Зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку, і ми відповімо вам.

Читати далi

Дякуємо! Ми Вам відповімо найближчим часов.
Введіть ваше імʼя
Введіть вашу пошту
Введіть ваш номер телефону
Введіть ваше запитання
TOP