loader

CRM система для школи вивчення іноземних мов

Працівники / управління фінансами / Управління процесом навчання

Мета та призначення

Розроблена CRM-система має на меті забезпечити краще керування відносинами з потенційними та поточними учнями. Вона дозволяє зберігати та структуризувати персональні дані учнів, їхні попередні курси, інтереси та історію комунікації. Також CRM допомагає школі автоматизувати процеси реєстрації на курси, процес оплати, планування занять та підвищує якість обслуговування.

Функціональність CRM

CRM система складається з трьох основних модулів: Користувачі, Фінанси, Навчання. Кожен з цих модулів відповідає за свою частину функціоналу та взаємодіє з іншими. Модуль "Користувачі" включає у себе дані про учнів та потенційних клієнтів. Модуль "Фінанси" відстежує фінансові операції, оплати за курси, виставлення рахунків тощо. Модуль "Навчання" включає в себе інформацію про навчальні програми, розклад занять та інше.

Модуль''Користувачі''

Розділ ''Користувачі''

У розділі "Користувачі" можемо бачити всіх учасників навчального процесу та маємо можливість переглядати "основні відомості" про кожного користувача та додавати користувачів.У частині "Ролі" можна редагувати та призначати ролі користувачів для різних сторінок з різними можливостями або надати статус Super_Admin з повним доступом до редагування всіх сторінок.

Розділ ''Учні''

У розділі ''Учні'' є можливість переглянути список учнів, які навчаються на тому чи іншому курсі, а також редагувати і переглядати персональну інформацію про учнів та додавати нових. Можна знаходити потрібних учнів за пошуком за ім'ям. За аналогією і практично з тими самими функціями працює вкладка "Викладачі".

Модуль''Фінанси''

Розділ ''Транзакції Учнів''

У даному розділі є можливість бачити транзакції учнів з різними статусами, зокрема нарахування (учень вніс кошти на свій баланс) та списання (після закінчення уроку відбувається оплата з балансу учня). Усі транзакції відбуваються автоматично. Також є можливість редагувати дані про транзакції, а також відфільтрувати їх за різними параметрами, такими як дата, ім'я тощо.

Розділ ''Транзакції Вчителів''

Даний розділ схожий на розділ''Транзакції Учнів'' і має такі ж функції, але додатково можна сформувати звіт про проведену роботу і про нарахування, які відбулись. Такий звіт можна сформувати у форматі PDF як за один урок, так і за вказаний період.

Модуль ''Навчання''

Розділ ''Курси''

У даному розділі міститься весь перелік курсів. Можна приховати курс, який на даний момент неактивний. Також є можливість переглянути детальну інформацію про сам курс, учнів, викладача, ціну, дату початку тощо. Можна додати новий курс.

Розділ ''Уроки''

У даному розділі було створено зручний календар, де можна переглянути інформацію як за різні періоди, так і за конкретним викладачем. Також можна видалити або додати нові уроки, задавши дату і час уроку, та надалі всю цю інформацію за потреби можна редагувати. Також у цьому розділі потрібно відмічати, коли учень був відсутній на навчанні.

Використані технології

Linux ubuntu server

Проект розміщено на віртуальному сервері Ubuntu 22.04. Використання віртуального сервера дозволяє повністю контролювати налаштування та "підганяти" сервер під наші потреби для найкращої продуктивності.

MySql

Використовується сама популярна база даних Mysql версії 8.0.

Symfony, PHP

Використовується найновіша версія PHP - 8.3 та найновіша LTS версія Symfony - 6.4.

Результати

В результаті цього проекту ми розробили CRM-систему з урахуванням потреб сучасного бізнесу. Вона допомагає ефективно вести облік клієнтів, зберігати їхні персональні дані, здійснювати аналіз даних, автоматизувати процеси оплати та планування навчального процесу, а також підвищує продуктивність школи та допомагає залучати нових клієнтів.

Замовити CRM - систему

Дана CRM - система підійде для будь - якої школи та платформи для онлайн навчання.

Дякуємо! Ми Вам відповімо найближчим часов.
Введіть ваше імʼя
Введіть вашу пошту
Введіть ваш номер телефону
Введіть ваше запитання
Якщо вам сподобалась така CRM-система або ви хочете замовити розробку CRM-системи під потреби вашого бізнесу з іншим функціоналом, залиште заявку у формі зворотного зв'язку, і ми з вами зв'яжемося для обговорення вашого проекту.

Більше про CRM системи читайте у нашому блозі

Види CRM: Які CRM системи існують

Для чого таке різноманіття CRM систем. Причини необхідності в різних видах даного ПЗ. Класифікація CRM за різними критеріями. Приклади ПЗ.

Читати далi

ERP vs CRM

ERP vs CRM – вибираємо програмний комплекс для бізнесу. Призначення кожної системи. Головні відмінності в комплексах ПЗ ERP, CRM. Критерії вибору програми.

Читати далi

Що таке CRM системи

CRM системи в сучасному бізнесі. Ефективний інструмент автоматизації бізнес-процесів. Переваги інтеграції CRM в компанію. Приклад роботи системи.

Читати далi
TOP