loader

Блог

Види сайтів: Які типи сайтів існують, особливості та призначення їх функціонування

Якими бувають сучасні сайти. Приклади популярних веб-сторінок. Типи сайтів за їх призначенням. Як залежить підхід до розробки веб-ресурсу від його призначення, тематики.

Читати далi

Впровадження WMS систем на складі

Інтеграція WMS в складські процеси. Переваги використання системи на складі. Поетапне впровадження WMS в логістичні процеси.

Читати далi

Види CRM: Які CRM системи існують

Для чого таке різноманіття CRM систем. Причини необхідності в різних видах даного ПЗ. Класифікація CRM за різними критеріями. Приклади ПЗ.

Читати далi

Системи управління бізнесом VS управління бізнесом у блокноті

Для чого потрібні системи управління бізнесом та навіщо займатися інтеграцією нового софту, якщо бізнес і так керується вручну. Поняття систем управління бізнесом, різновиди комплексів та їх функціонал.

Читати далi

Чи потрібен інтернет-магазин для онлайн продажів?

Інтернет-магазин – основний інструмент ефективних онлайн продажів. Варіанти реалізації торговельних онлайн майданчиків. Порівняння інтернет-магазину з іншими видами онлайн торгівлі.

Читати далi

Що таке інформаційний сайт

Інформаційний сайт та його функції в сучасному веб-просторі. Що таке інформаційник. Типові приклади інформаційних сайтів. Що відрізняє такий тип сайту від інших. Чи може інформаційний ресурс приносити дохід.

Читати далi

Допомога ERP/CRM для бізнесу

Короткий опис різних видів системи управління. Яку роль CRM та ERP комплекси відіграють в бізнес-процесах, кому потрібні.

Читати далi

Для чого потрібен сайт

Що таке сайт в сучасному представленні. Чи потрібні веб-ресурси бізнесу, коли ринок заповнений соціальними мережами. Варіанти розробки сайтів.

Читати далi

ERP vs CRM

ERP vs CRM – вибираємо програмний комплекс для бізнесу. Призначення кожної системи. Головні відмінності в комплексах ПЗ ERP, CRM. Критерії вибору програми.

Читати далi

Що таке CRM системи

CRM системи в сучасному бізнесі. Ефективний інструмент автоматизації бізнес-процесів. Переваги інтеграції CRM в компанію. Приклад роботи системи. Готовий продукт чи персональна CRM на замовлення – вибираємо модель.

Читати далi

WMS-системи

Автоматизація бізнесу з WMS – ефективний інструмент оптимізації складських процесів. Функціональні можливості комплексів WMS. Готове чи індивідуально розроблене ПЗ.

Читати далi

Що таке ERP

З цієї статті ви дізнаєтеся для чого потрібна ERP, в чому переваги системи та які бізнеси її потребують. Інформація в ній допоможе визначитись чи підходять вам уже готові ERP рішення або варто розробити власний продукт для управління.

Читати далi

Рейтинг CRM систем: Найкращі міжнародні та українські СРМ

Ми проаналізувати найпопулярніші в Україні CRM та виділили їх переваги й недоліки, щоб вам було легше зорієнтуватися при виборі.

Читати далi

Адмін панель інформаційного сайту, детальний огляд

В цій статті ми показуємо адмін панель нашого сайту, розказуємо як все працює. Ця стаття дає зможу оцінити що ви отримаєте після розробки інформаційного сайту.

Читати далi

Магазин у "хмарі" чи CMS

У статті Ви зможете прочитати короткий огляд розробки магазину на основі онлайн платформ та на основі CMS. Інформація у статті допоможе Вам обрати шлях який підходить саме вам.

Читати далi

Фреймворк чи CMS?

Отже, ви вирішили, що для розвитку вашого бізнесу необхідно створити сайт. Але як вибрати інструмент, потім виконавця, який добре зрозуміє вас та максимально точно втілить ваші ідеї?  Ми розповіли у нашій статті яким чином ви можете цього досягнути.

Читати далi

Де живуть вебпроекти

Стаття описує для чого вебпроекту потрібен сервер, що це таке та як обрати необхідний.

Читати далi

Що таке API та для чого його використовують

Ми описали наш досвід використання та створення власного API. Стаття описує простими словами що це та для чого.

Читати далi
TOP