loader

Платформа для розміщення оголошень

Платформа для розміщення оголошень

Мета і призначення

Метою проєкту було створення сайту платформи для розміщення оголошень у сфері агросектору для спрощення процесу купівлі-продажу сільськогосподарських товарів і послуг. Платформа об'єднує фермерів, постачальників та покупців, забезпечуючи зручний і ефективний спосіб знайти потрібні ресурси, обладнання, сировину та ринки збуту. Розроблена нами платформа сприяє підвищенню прозорості ринку, зменшенню витрат на пошук і підвищенню загальної продуктивності продавців та клієнтів аграрного сектора.

Функціональність Платформи

Платформа складається з двох основних модулів: ''Панель адміністратора'' для управління всією платформою, зокрема для модерації оголошень, ведення блогу та багато іншого. Другий модуль ''Особистий кабінет продавця''. В цьому кабінеті кожен продавець після реєстрації може публікувати товари для продажу або послуги, які він надає.

Панель адміністратора

Розділ клієнти та зворотній зв'язок

У розділі "Клієнти" ми можемо бачити, блокувати, редагувати користувачів, а також їхні персональні дані та статуси користувачів: "новий користувач" , "верифікований". У частині "Зворотній зв'язок" відображаються всі запити, що надійшли від людей через форму, і їхні повідомлення.

Розділ налаштування

Типи оголошень: на цій сторінці можна додати та відредагувати рекламні пропозиції для продавців, пропонуючи різні можливості для просування оголошень.

 

Міста: на цій сторінці можна редагувати, додавати або відключати міста, які будуть відображатись у списку при виборі геолокації під час публікування оголошення.

Категорії: на цій сторінці ми будемо бачити і матимемо можливість редагувати список категорій, які можна використовувати під час публікування оголошення.

Розділ "Контент"

Сторінки: тут розміщені основні сторінки з документацією сайту, наприклад, такі як угода користувача, політика конфіденційності тощо. Також тут закладені базові SEO інструменти для сайту.

Блог: на даній сторінці ми можемо керувати статтями видаляти їх та додавати нові.

Допомога та FAQ: на цій сторінці ми можемо редагувати та додавати питання до розділу FAQ і питання, які часто задають.

Звіти

Сповіщення: на цій сторінці адміністратор буде бачити сповіщення про нові опубліковані оголошення, які пройшли модерацію або потребують її проходження.

Історія входів: на цій сторінці адміністратор може бачити час, дату, країну та IP-адресу входу кожного користувача на сайт.

Пошукові запити: на цій сторінці буде відображатися перелік запитів на платформі. За допомогою цієї статистики можна відібрати найпопулярніші запити і, наприклад, замовити для них додаткову рекламу.

Історія транзакцій: на цій сторінці відображається перелік усіх фінансових операцій користувачів на платформі, включаючи дату, суму, тип транзакції та статус платежу.

Користувачі

На цій сторінці відображаються всі користувачі адмінки, включаючи їхні ролі, статуси, дати реєстрації та останні активності.

Медіа бібліотека

На цій сторінці зберігаються та організовуються всі медіа файли, такі як зображення, відео та документи, з можливістю їх перегляду, завантаження та видалення.

Оголошення

Одна з головних сторінок в адмінці: на цій сторінці ми бачимо статус кожного оголошення - чи опубліковане воно чи ні, який пакет реклами використовується для оголошення. Адміністратор може переглянути або відредагувати кожне оголошення. Є можливість підняти те чи інше оголошення в топ переглядів, а також змінити рекламу, окрім оголошень з уже оплаченим пакетом реклами. Закладена функція збереження історії дій адміністратора на сайті, зокрема в адмінпанелі. Також додана функція автомодерації: якщо увімкнути цю функцію, оголошення після певного часу буде автоматично опубліковано на платформі.

Особистий кабінет продавця

Реєстрація

Для того щоб розмістити своє оголошення потрібно зареєструватись в кабінеті продавця також є функція швидкої реєстрації через сервіси Google або Facrbook.

Налаштування кабінету продавця

На сторінці налаштувань ми можемо ввести основну інформацію про продавця, зокрема, таку як аватар, опис автора, контактні дані, місто тощо. Ми можемо змінити пароль та видалити профіль.

Історії транзакцій

На даній сторінці можна буде переглянути історії оплат за всі пакети послуг які продавець придбав на платформі.

Оголошення

На цій сторінці продавець зможе бачити свої оголошення. Оголошення будуть відображатися у таких статусах: активні, на модерації, неактивні, відхилені. Також тут можна буде відредагувати оголошення і прорекламувати їх, придбавши відповідний пакет реклами та деактивувати оголошення.

 

Повідомлення

На цій сторінці продавець зможе бачити всі діалоги з клієнтами. Також є функція сповіщення на електронну пошту про отримання нового повідомлення.

Використані технології

Linux ubuntu server

Проект розміщено на віртуальному сервері Ubuntu 22.04. Використання віртуального сервера дозволяє повністю контролювати налаштування та "підганяти" сервер під наші потреби для найкращої продуктивності.

MySql

Використовується сама популярна база даних Mysql версії 8.0.

Symfony, PHP

Використовується найновіша версія PHP - 8.3 та найновіша LTS версія Symfony - 6.4.

Результати

В результаті цього проєкту ми розробили просту, але водночас дуже ефективну платформу для розміщення оголошень для аграрного сектору з зручним особистим кабінетом продавця та адміністративною панеллю, яка забезпечує швидке і досить просте управління всією платформою.

Замовити платформу для розміщення оголошень

Дякуємо! Ми Вам відповімо найближчим часом.
Введіть ваше імʼя
Введіть вашу пошту
Введіть ваш номер телефону
Введіть ваше запитання
Якщо вам сподобалась така платформа або ви хочете замовити розробку такої платформи під потреби вашого бізнесу з іншим функціоналом, залиште заявку у формі зворотного зв'язку, і ми з вами зв'яжемося для обговорення вашого проекту.

TOP