loader

Розробка інформаційних сайтів

Розробка інформаційного сайту необхідна тим компаніям, яким потрібно показати в інтернеті інформацію про сервіс, що надається. Наявність сайту значно підвищує шанси знайти нових клієнтів, а також інформаційні сайти дозволяють утримувати існуючих клієнтів.

На сьогоднішній день сайт візитівка це не просто кілька сторінок, на яких розміщений логотип та текстова інформація з описом послуг та їх цінами. Зараз це може бути також майданчик на якому користувачі можуть ознайомитися з новинами компанії, також сайт може надати інформацію про наявність соціальних мереж компанії, телеграм або вайбер каналів. Найголовніше, що інформаційний сайт є першоджерелом інформації, на якому розміщується вся достовірна інформація. Користувач у такому разі охоче переходитиме за посиланнями, не боячись, що йому показують неправильну інформацію, наприклад недобросовісні конкуренти.

Початок розробки інформаційного сайту полягає у з'ясуванні потреб бізнесу, для чого Вам необхідний сайт і яких цілей Ви хочете з його допомогою досягти. Далі йде опрацювання прототипів та розробка дизайну. Після, власне, розробка проекту.

Проекти в цій категорії

Aquamen

Проект Aquamen це інформаційний сайт для просування послуг з буріння скважин під воду.

Читати далi

Що таке інформаційний сайт?
Для чого мені потрібен сайт?
Які бувають інформаційні сайти?
Чим інформаційний сайт відрізняється від інтернет магазину?

Якщо у вас залишилися питання, ми радо на них відповімо:

Дякуємо! Ми Вам відповімо найближчим часов.
Введіть ваше імʼя
Введіть вашу пошту
Введіть ваш номер телефону
Введіть ваше запитання
TOP